Energetická masáž tibetskou mísou – zážitková masáž

Hluboce relaxační, vnitřně očistná, uvolňující a zdraví navracející masáž léčivým tónem tibetské mísy.

Energetická masáž tibetskou mísou

Lidské tělo je živou bytostí vibrací a vlnových délek. Zdravý orgán je "vyladěný", vibruje ve své  typické a unikátní a optimální frekvenci, zatímco vibrace nemocného orgánu je narušena.

Tibetská mísa obnovuje harmonické frekvence a stimuluje tělo, které se v průběhu masáže vyladí na harmonické frekvence mísy. Organismus zesílí svou energii a aktivuje přirozené samoléčebné schopnosti.

Je více než pravděpodobné, že zvuk mísy synchronizuje mozkové vlny a hemisféry a dodává pocit zklidnění a uvolnění. Frekvence vibrující tibetské mísy, masírují buňky a pomáhají orgánům opět nalézt svou původní, přirozenou frekvenci zdraví.

Ztráta životní energie, která bývá vyvolána zejména přepracováním, nervozitou a podrážděností, či nepravidelným rytmem způsobí, že člověk snadno podlehne nemoci a duševní nepohodě.

Energetickou masáž tibetskou mísou v Masáže a kosmetika Sedmikráska Pardubice doporučujeme lidem, kteří jsou příliš zaměstnaní, stresovaní v práci nebo v soukromém životě, kteří vlivem uspěchaného rytmu trpí bolestmi hlavy a zad, jsou nesoustředění, náladoví, nervózní a podráždění. A také všem kdo si chtějí dopřát opravdu luxusní relaxační koupel v léčivém a fascinujícím zvuku tibetské mísy.

Energetická masáž tibetskou mísou

Zpívající tibetské mísy mají na člověka nepopiratelný blahodárný vliv. Dodávají našim organismům unaveným hektickou západní civilizací spoustu frekvencí, které nám už dlouho scházely. Naše těla okamžitě pookřejí.

Mnozí lidé cítí, že se zvuk mís nějak dotkl jejich duše. Když se se zvukem mísy poprvé setká zápaďan, je často zvláštním způsobem uchvácen. Hovoří o zvucích prostoru a hlubokého klidu.
Práce se zvukem tibetských mís, je vždy naprosto bezpečná. Nemusíte vědět, kde který orgán je umístěn a s čím souvisí, vibrace budou rezonovat a zharmonizují přesně to, co je třeba.

© 2010-2023 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice