Kondiční masáže

Regenerační bylinná masáž
Wellness a masáže Sedmikráska Pardubice

Masáž

Vonná náruč přírody v kombinaci s poznatky moderní evropské medicíny ulevuje od bolestí a napravuje, co jste na svém těle zanedbali.

Tato uvolňující i dynamická masáž napomáhá odstranění zatvrdlin, harmonizuje svalové napětí, aktivuje přetížené či málo používané svalové partie, podporuje prokrvení a látkovou výměnu masírovaných tkání.

Pokud nemůžete za časových či jiných důvodů absolvovat bylinnou masáž jako celek, dopřejte ji alespoň některým částem těla:

šíje

Máte celý den otočenou hlavu jedním směrem k monitoru počítače? Řídíte často? Máte  „takové ty boule na ramenou“ Nebo si chcete udržet krční páteř v dobré kondici. Pak je masáž šíje pro Vás to pravé!

záda

Bolí Vás záda? V noci nevíte jak už byste si lehli a ráno vstáváte rozlámaní? Přijďte na masáž zad, propracujeme záda od zadečku po hlavu. Udělejte něco pro svá zdravá záda.

záda a šíje

Že si zase chcete zavázat boty „na čápa“ a nebo se poškrábat na lopatce? Vyzkoušejte masáž zad a šíje, která uvolní celé svalové skupiny a jejich úpony po zádech a krku.
Vřele doporučujeme a vycházíme Vám s cenou vstříc.

horní končetiny - ruce

Tolik je využíváme a tak málo pozornosti jim věnujeme.
Pohladíme, prohněteme a uvolníme celou horní končetinu. Součástí je stimulace akupresurních bodů především v oblasti dlaně a prstů a ramenního kloubu. Dopřejte si vysoce relaxační masáž a sami budete překvapeni jak moc se Vám po ní uleví.

dolní končetiny – nohy

Sedíte celý den v kanceláři? Máte odpoledne nohy oteklé jako konve? Pak pro vás máme řešení!Tato masáž uvolňuje únavu a napomáhá odvodu toxinů a podporuje krevní tok. Nohy namasírujeme z přední i zadní strany.

břicho

Komu z nás se stres neprojeví žaludečními obtížemi? Příjemná jemná masáž bříška uvolní svaly v oblasti břicha a podbřišku a tím sníží i následky stresových situací na našem těle. Podporuje zdravou peristaltiku střev a odvod toxinů z těla.

© 2010-2022 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice