O nás

Jmenuji se Gabriela Kadeřábková, jsem masérka a kosmetička rukama i duší.

Tuto práci dělám řádku let a ještě mě nepřestala bavit, vlastně mě okouzluje čím dál víc. Přijďte se podívat jak mi to jde ;)

Můžete si užívat regeneračních masáží vysoce kvalitními bio oleji, různé druhy masáží zad, šíje a hlavy, medové masáže s peelingem, anticelulitídní masáž se skořicovým zábalem a samozřejmě kosmetiku.
Vyzkoušete také masáže z východu - masáž nohama, thajské masáže, či kladívkovou masáž tok sen.

Masáže

Fascinují mě staré masérské techniky v novém světle dnešní doby. Masérské umění původních Kréťanů, Tibetská medicína, thajská masáž, ajurvédské techniky, čínské a jiné metody východu jak si  získat a udržet  tělesnou i duševní svěžest.

Kosmetika

Jako většina teenagerů jsem ani po maturitě nevěděla čím se chci celý život živit. Ale měla jsem štěstí, že jsem se se svým  osudovým povoláním setkala brzy. Ke kosmetice mě přivedla sestra vystudovaná kosmetička, která mě k sobě přibrala do salonu v Kutné Hoře.  

Kosmetiku mě naučila ona a pár kurzů (znáte to, rekvalifikace), ovšem i zajímavější:  lymfatická masáž pro kosmetičky, techniky líčení, barevná typologie od firmy Heitland a Pietre, japonská manikúra P.Shine, biosmotická masáž, tou už jsem se dostala na pole celotělových masáží.

Wellness

Masážím jsem se začala více věnovat po mateřské – masáž hlavy, aromaterapie, práce s lymfou, akupresura, masáž nohama  a královna masáží thajská masáž. To už byl jen krůček  přiučit se medové masáži, wellness terapiím, saunovému rituálu, intuitivní masáží tibetskou mísou a fototerapii.

Máte z čeho vybírat? Tak kde začneme?

Gábina, Sedmikráska

Gabriela Kadeřábková
tak to jsem já

© 2010-2023 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice