Breussova masáž

Jemná breussova masáž pomáhá od bolesti zada páteře, ulevuje od mravenčení a bolestivého vystřelování. Breussova masáž vrací zádům pružnost a zdraví.

Breussova masáž prováděná třezalkovým olejem je jedinečnou metodou zvětšující prostor mezi obratli, meziobratlové ploténky regenerují a opět začnou plnit svou funkci. Masáž v kombinaci s třezalkovým olejem a speciálními jemnými tahy ozdravuje páteř a napomáhá od mnoha zdravotních problémů. Breussova masáž je úspěšnou léčebnou i preventivní terapií při bolestech zad.

Meziobratlová ploténka je pružná tkáň, slouží k tlumení nárazů na obratle a k jejich rotaci. Dlouhodobým nesprávným držením těla dochází k vyklenutí ploténky ke straně a bolesti zad.

Třezalkový olej doslova nabobtná meziobratlové ploténky, tím oddálí obratle a uvolní nervy vedoucí z míchy do celého těla. Zvláčňuje a hojí pokožku, příznivě působí na psychiku. Třezalkový olej je červený a světle opaleskující.
Třezalka je fotosenzitivní, vyvarujte se po masáži do večera kontaktu se slunečním světlem. Třezalkový olej může zanechat stopy na oděvu, vezměte si proto raději na tuto masáž starší tmavé oblečení.

Rudolf Breuss (u nás známý svou knihou o léčení rakoviny) zastává názor, že neexistují opotřebované ploténky, že je lze jeho masáží úspěšně regenerovat.


Co nás čeká

Co nás čeká

mandaly ke stažení
happy Friday – už brzy!
akce 10+1
soutěž
workshop cvičení


Co  už proběhlo

iCo už proběhlo

workshop cvičení
40% sleva
kineziotaping
akce 5+1
masáž lávovými kameny
happy Friday
vánoční perníčky

 

Navštivte také:

WEB www.doteky.eu

FB Kadeřnictví


Kontakty | Mapa webu
2010-2018 © masáže, kosmetika, wellness Sedmikráska - design by 3wD