Breussova masáž

Jemná breussova masáž pomáhá od bolesti zada páteře, ulevuje od mravenčení a bolestivého vystřelování. Breussova masáž vrací zádům pružnost a zdraví.

Breussova masáž prováděná třezalkovým olejem je jedinečnou metodou zvětšující prostor mezi obratli, meziobratlové ploténky regenerují a opět začnou plnit svou funkci. Masáž v kombinaci s třezalkovým olejem a speciálními jemnými tahy ozdravuje páteř a napomáhá od mnoha zdravotních problémů. Breussova masáž je úspěšnou léčebnou i preventivní terapií při bolestech zad.

Meziobratlová ploténka je pružná tkáň, slouží k tlumení nárazů na obratle a k jejich rotaci. Dlouhodobým nesprávným držením těla dochází k vyklenutí ploténky ke straně a bolesti zad.

Třezalkový olej doslova nabobtná meziobratlové ploténky, tím oddálí obratle a uvolní nervy vedoucí z míchy do celého těla. Zvláčňuje a hojí pokožku, příznivě působí na psychiku. Třezalkový olej je červený a světle opaleskující.
Třezalka je fotosenzitivní, vyvarujte se po masáži do večera kontaktu se slunečním světlem. Třezalkový olej může zanechat stopy na oděvu, vezměte si proto raději na tuto masáž starší tmavé oblečení.

Rudolf Breuss (u nás známý svou knihou o léčení rakoviny) zastává názor, že neexistují opotřebované ploténky, že je lze jeho masáží úspěšně regenerovat.

© 2010-2023 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice