Thajská masáž – thai massage v masáže a kosmetika Sedmikráska

Thajská masážThajská masáž je královnou mezi masážemi.

Po thajské masáži se objeví neobvyklý příliv sil a zvýší se pohyblivost kloubů v celém těle. Tato masáž odebírá psychické i fyzické napětí z těla, zlepšuje se samocítění, mobilizují se obranné síly organismu, zlepšuje imunitní systém a v těle vzniká neobyčejný pocit lehkosti a komfortu. Pocit blaha, který se dostaví při thajské masáži, nejde s ničím srovnat.

Účinky thajské masáže:

  • thajská masáž uvolňuje energetické blokády
  • thajská masáž stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy
  • thajská masáž odstraňuje bolestivost páteře
  • thajská masáž zlepšuje vylučování odpadů z těla
  • thajská masáž uvolňuje bolest, napětí a ztuhlost svalů a kloubů
  • thajská masáž zbavuje pocitů únavy a nervového napětí
  • thajská masáž navozuje hlubokou relaxaci
  • thajská masáž zvyšuje flexibilitu těla
  • thajská masáž posiluje imunitní systém

Thajská masáž, jejíž počátky jsou spojovány se samotným Buddhou je založena na principech ajurvédské medicíny a buddhistických praktik. V historii tyto thajské masáže dělali pouze vládcům.

Thajská masáž Thajská masáž Thajská masáž Thajská masáž Thajská masáž

Jak thajská masáž v Masáže a kosmetika Sedmikráska Pardubice probíhá

V Masáže a kosmetika Sedmikráska Pardubice provádíme thajskou masáž na  na měkkém futonku na podlaze. Při tlakových technikách používá terapeut svojí váhu, pracuje dlaněmi, palci, koleny, chodidly a lokty. Celá procedura probíhá plynule a v určitém rytmu. Správně provedená masáž je přímo pastvou pro oči, vypadá jako ladný tanec.

Charakter thajské masáže je velmi meditativní a často se ztrácí pojem o čase. Za důležité považuji, aby masírovaný zklidnil a soustředědil mysl na přítomný okamžik v celém průběhu masáže. Thajská masáž je pro mě určitou formu meditace.

Vydáte se do tajemné krajiny svého nitra se zasvěceným průvodcem. Vstupujete zvolna všemi branami, hledáte a nacházíte pulzující gejzír životní energie, který Vás omývá a kolíbá. Všechny Vaše rány se hojí. Pocity jsou blažené, uvolňující a osvobozující. Dokonalé bezpečí, dokonalá ochrana. Je to zážitek opravdového, ničím nezkaleného života, koncentrovaný prožitek vlastní celistvé bytosti.

Po masáži člověk cítí jako znovuzrozený, organismus v hluboké relaxaci nastartuje regenerační procesy a začne probíhat samovolné uzdravování.

Doporučení před návštěvou thajské masáže

Vezměte si v pohodlný a volný oděv na převlečení (tričko, tepláky a ponožky). Alespoň 2 hodiny před masáží nejezte těžká jídla. Po proceduře je vhodné vypít trochu čisté neperlivé vody, podpoříte tak detoxikační procesy těla, které se masáží spustí. Je také dobré se po masáži hned nesprchovat a jíst pouze lehká jídla. Doporučuji Vám také, aby jste si vyhradili dostatek času.

© 2010-2022 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice