Parafínový zábal

Chcete měkké ruce hebké jako kočičí tlapky? Vyzkoušejte naši novinku.

Parafínový zábal

Parafínový zábal

V parafínových zábalech se snoubí zdravotní i estetické účinky, v lázních je aplikují při léčbě drobných kloubů. Mezi nejoblíbenější patří právě zábaly rukou. Využívá se při nich pomalého vstřebávání tepla a účinných minerálů, které zároveň vyživují nehty.

Získáte jemně hedvábnou pokožku, viditelně zdravější mladší a pevnější. Parafínové zábaly ji chrání před popraskáním a vysoušením zvlášť v zimních měsících.
Parafín příjemně prohřívá a uvolňuje drobné klouby rukou, regeneruje zápěstí ztuhlé následkem jednostranné námahy při práci na počítači.

Jak to probíhá? 

Čistě umyté a vydesinfikované ruce ošetříme peelingem vrstvou výživné masky, pak ruce ponoříte do nádoby s předehřátým voskem. Po několika vteřinách je vyjmete. Na vzniklou parafínovou krustu navlékneme igelitovou vrstvu a poté ještě zahřívací rukavičky. Na konci procedury celou krustu z rukou sloupneme. Sami uvidíte ten parádní výsledek!

Parafín je ve vysoké kvalitě (odpovídá standardům RAL_GZ_041 a Ph.Eur.4-4) a s vysokým stupněm čistoty – obsah nežádoucích zbytkových aromátú je menší než 0.5%).

© 2010-2023 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice