Mikromasáž očního okolí

Oči jsou oknem do duše. Na první pohled prezentují naši celkovou fyzickou i duševní kondici. Oční okolí je nejjemnější částí celého obličeje, bývá jako první poznamenáno věkem, vnějšími vlivy a únavou. Oči a jejich okolí si zaslouží naši pozornost a péči, nabízíme Vám ji prostřednictvím mikromasáže očního okolí.

Mikromasáž se svými jemnými masážními tahy doplněnými o tlakovou terapii rychle navodí relaxaci pokožky i mysli. Tato příjemná masáž zvyšuje pružnost a výživu pokožky, promastí ji a prokrví, oddálí její ztenčení, průsvit krevních cév a předčasné stárnutí.

Mikromasáž očního okolíNa oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny zátěžovým životním stylem, prostředím a stravou. Pro příklad: jen pár cigaret zapříčiní výrazný úbytek vitaminu C - důležitého antioxidantu, poškozuje kolagenní a elastická vlákna v pokožce. Stárnutí pleti kolem očí a také urychluje práce s počítačem, časté řízení, pobyt pod zářivkami či v klimatizované místnosti, i přemíra opalování. Z vnitřních vlivů to je nedostatek vitamínů, špatná životospráva, přecházení nemocí a stres.

Mikromasáž očního okolí zkvalitní metabolismus a okysličení pleti, zmenšuje prohloubení vrásek okolo očí a účině pomáhá předcházet vzniku nových. Podporuje vyplavení toxinů a jejich odvod do lymfatických cest čímž se zmenšují váčky i kruhy pod očima.Má příznivý vliv na obočí, které má tendenci během let klesat.

Pravidelnou aplikací mikromasáže očního okolí se také zprůchodňují dutiny, snížuje nitrooční tlak a tím i mírně posílí zrak. Vaše oči budou nádherně zářit.
Zvláště doporučujeme mikromasáž očního okolí jako ozdravnou kúru těm, kteří často hledí do monitoru počítače, řidičům a lidem často vystavovaným stresu.

© 2010-2023 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice