Zábaly

ZábalyTělové zábaly už dnes zdaleka nejsou jen výsadou lázeňské péče. Dopřejte svému tělu v Masáže a kosmetika Sedmikráska Parbuice tyto příjemné zábaly s blahodárnými účinky.

BYLINKOVÉ REGENERAČNÍ ZÁBALY – různé druhy pečujících zábalů, jejichž cílem je vyživit a hydratovat pokožku, obnovit její pevnost, pružnost a hebkost.

ZEŠTIHLUJÍCÍ SKOŘICOVÝ ZÁBAL PROTI CELULITIDĚ – skořicový zábal  formuje postavu, prokrvuje, zlepšuje funkce kůže a podkoží, redukuje objem tukových buněk, podporuje lymfatickou činnost organismu. Msasáže a kosmetika Sedmikráska Pardubice a jej doporučují v kombinaci s detoxikačními masážemi, především s masáží anticelulitidní.

BAHENÍ ZÁBAL NA KLOUBY A PÁTEŘ – hloubkově čistí a regeneruje pohybový aparát, účinně uleví od bolestí zad a kloubů. Navrací tělu zdraví a dobrou kondici.

Jedno malé doporučení Masáže a kosmetika Sedmikráska Pardubice k tělovým zábalům: Alespoň pro dnešek si hlídejte řádný pitný režim.


Nově v SEDMIKRÁSCE

lávové kameny
Lávové kameny

Teplo rozlévané po celém těle uvolní svaly i mysl, budete se cítit pružnější, pohyblivější, odpočatí. Prohřejte své podzimní dny magickou silou nahřátých kamenů. Od 15. října v SEDMIKRÁSCE.

lávové kameny

 

Navštivte také:

WEB www.doteky.eu

FB Kadeřnictví


Kontakty | Mapa webu
2010-2018 © masáže, kosmetika, wellness Sedmikráska - design by 3wD