Aromamasáž

Aromamasáž báječně funguje při vyčerpání těla i duše, například přepracováním nebo špatnou životosprávou. Jde o skvělý způsob jak obnovit ztracenou rovnováhu, doplnit energii, uvolnit se i osvěžit. Aromamasáž podporuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje vodivost nervů, uvolňuje napětí a zvyšuje proudění životní energie.

AromamasážAromamasáž Sedmikráska prostřednictvím vonných éterických olejů působí jednak přímo na kůži v rovině tělesné, současně prostřednictvím čichových vjemů účinkuje blahodárně na lidskou psychiku.

Podle druhu a účinků zvolené aromatické esence, či jejich harmonické kombinace navodí příjemný stav zklidnění nebo Vás naopak vzpruží. Aromatické oleje mají moc zlepšit náladu, povzbudit, utišit bolest, nechat odeznít napětí a strach.

Bylinné esence a oleje

Éterické oleje prostřednictvím čichového ústrojí působí na specifická centra v mozku. Ten pak vysílá do těla patřičné impulsy a tím navodí kýžený stav uvolnění, tonizace, relaxace, detoxikace, povzbuzení aktivity, nastartují a podporují proces uzdravování.

Při aromamasáži pronikají esence přímo do kůže. K zajištění optimálního účinku používáme základové oleje - nosiče, které dopraví optimální množství účinné látky do správných vrstev kůže.

Masážní olej míchá masérka wellnessu Sedmikráska každému klientovi při každé proceduře čerstvý, ušijeme mu recept přímo na míru podle jeho přání, nálady a potřeb.

Aromamasáž Sedmikráska je jedinečná příležitost jak se nechat rozmazlovat a hýčkat a zároveň zlepšit svou dobrou psychickou i fyzickou kondici.

© 2010-2023 Masáže Sedmikráska - Masáže, kosmetika Sedmikráska Pardubice